Ezgi Zorba Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Ezgi Zorba kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ezgi Zorba’dan söz edeceğiz.

Ezgi Zorba Kimdir?

  • Oyuncu.

1992 yılında dünyaya gelen Ezgi Zorba, lisans eğitimini Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon İletişim Bölümü’nde tamamlamıştır. Dialog İletişim’de diksiyon ve sunuculuk eğitimleri alan Ezgi Zorba, spiker olarak ilk deneyimini TRT Belgesel ekranlarında yaşamıştır. Bir süre spikerlik yapan Ezgi Zorba, daha sonra bu görevinden ayrılmış ve YouTube’da videolar çekmeye başlamıştır. Mart 2015 tarihinde Ezgi’nin Kanalı adlı bir hesap açan Ezgi Zorba, kanalında sinema ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ezgi Zorba hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kaç, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ezgi Zorba ile İlgili Aramalar

Google’da Ezgi Zorba ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ezgi Zorba aslen nereli, Ezgi Zorba kimdir nerelidir, Ezgi Zorba nereli, Ezgi Zorba boyu kaç, Ezgi Zorba boyu kilosu, Ezgi Zorba instagram hesabı, Ezgi Zorba evli mi bekar mı, Ezgi Zorba doğum tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: