Filpboard Durduruldu Hatası Çözümü

Mobil cihazlarımızdan artık dergileri ve haberleri takip etmek bir uygulama ile mümkün. Peki, bu uygulama durduruldu hatası verince ne yapmalıyız? Cihazınızın İnternet bağlantısının kopuk olmadığını kontrol ediniz. Cihazınızı açıp kapadıktan sonra sorun düzelmediyse uygulamanın ön belleği dolmuş demektir. Uygulamaların ön bellekleri doldukça hata verirler ve temizlenmek isterler. Peki, bu uygulamaların ön belleği temizleme işini nasıl yapacağız?

Google Play Durduruldu Hatası Çözümü

Bu sorunu çözebilmek çok kolay. Size bahsedeceğim işlemleri uygulamadan önce bilgilerinizi kaydetmenizi ve yedeklemenizi öneririm. İşlem sonrası temizlik yaptığımız için bilgileriniz silinebilir. İlk önce mobil cihazımızın ayarlar kısmına giriyoruz. Daha sonrasında uygulamalar kısmına giriyoruz. Uygulamaların arasından hata veren uygulamayı, Google Play uygulamasını seçiyoruz. Depolama seçeneğine basıyoruz ve önbelleği temizliyoruz. Daha sonrasında telefonu açıp kapatınca sorun halledilmiş oluyor. Uygulamaya artık sorunsuz girebilirsiniz. Girerken internetinize bağlı olduğunuzdan emin olunuz.

Önbellek Temizleme İşlemi Nedir?

Her uygulamanın bir önbelleği vardır. Bu kısımda uygulamaya kaydettiğimiz giriş bilgileri ve uygulamanın kendi biriktirmiş olduğu diğer bilgiler vardır. Önbellek fazla dolduğu zaman uygulama hata verebiliyor. Bu durumda önbelleği temizlemek kesin çözümlerden biridir.

İlginizi Çekebilir:  İninal 3D Secure Hatası Ne Demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara