Otomobil

Ford Focus Normal Mode Ne Demek?

Ford Focus modellerinde sürüş türlerine özel farklı modlar bulunmaktadır. Ancak bu başlıkta belirttiğimiz ‘normal mode’ biraz daha farklı bir konudan dolayı ekranda çıkıyor. Zaten muhtemelen aracınız çalışmadığından dolayı internette hızlı bir arama ile bizi buldunuz. Normal mode demek, aracınızın aküsünün zayıfladığını veya tamamen bittiğini ifade etmektedir.

Yani bu problem bir hatayı ifade etmektedir. Aracın aküsünde problem olabileceği gibi aynı zamanda ECU hata veriyor olabilir. Elektrik tesisatında problem olma ihtimali ise diğerlerine nazaran çok daha düşük ve tamiri fazlasıyla maliyetlidir. Kadranda bu uyarı ile karşılaştınız ve aracınız çalışmıyorsa takviye yaparak çalıştırabilirsiniz. Eğer aracınız halen garanti kapsamında ise bu hata garanti kapsamına girebilecek türden bir hatadır. Rastgele bir ustaya giderek aracınızı garanti dışı bırakmak ve kurcalatmak yerine akü kontrolü için de olsa doğrudan yetkili servise gitmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi