Biyografi

Gizem Güven Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Gizem Güven kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gizem Güven’den söz edeceğiz.

Gizem Güven Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gizem Güven, lisans eğitimini ise Beykent Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü’nde tamamlamıştır. Küçük yaşlardan beri kamera önünde olan Gizem Güven, 2003 senesinde Sihirli Annem adlı dizide Ceren karakterine hayat vermiş ve büyük beğeni toplamıştır. 2006 senesinde Selena adlı dizide Leyla rolünde oynayan Gizem Güven, yine bu role de büyük beğeni toplamıştır. Başarılı ve güzel oyuncu Gizem Güven, ardından ”Ne Münasebet” adlı dizide Ayça karakterine hayat vermiştir. Yedikule Hayat Yokuşu dizisinde Ayfer rolünde oynamıştır. Temiz Aile Temiz Gelecek dizisinde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Gizem Güven, aynı zamanda futbolcu Caner Turp ile 2019 senesinde nişanlanmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gizem Güven 1.63 m boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gizem Güven, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gizem Güven hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.