Sağlık

Glutatyon Ne Zaman İçilir?

Önceki sağlık kategorisi makalelerimizde glutatyon hakkında genel bilgiler paylaşmıştık. Bu takviyenin önemi vücudumuz için oldukça büyüktür. Molekülü vücudumuzun doğal olarak ürettiğini biliyoruz. Ancak sistemsel olarak bu üretimi düşüren bazı dış faktörler olabilir. Yüksek toksik yaşam tarzı veya aşırı egzersiz, yaşlılık gibi durumlar takviye almanızı gerektirebilir. Bu sebepten dolayı almaya karar verdiyseniz; “Glutatyon ne zaman alınmalı? Ne zaman içilir?” Sorularına çok kısa bir şekilde cevap vererek sizleri bilgilendirmek isteriz.

Öncelikle bu takviye hem tablet hem de serum formunda yapılabiliyor. İçerdikleri molekül yoğunluğu farklı olsa da düzenli bir tedaviyle birlikte her şekilde etkisini aktif olarak görmek mümkün olmaktadır. Takviye zamanı olarak baktığımızda bağışıklığınızın düştüğü ya da yukarıda saydığımız sebeplerin meydana gelmesi olabilir. Ancak günün hangi saatinde içeceğinizi ya da serumunu taktıracağınızı düşünüyorsanız, bunun saati hiçbir şekilde fark etmeyecektir.

Vücudunuzda anlık olarak ihtiyaç duyulan ve belli periyodlarda acil takviye gerektirmeyen bir ürün olduğundan dolayı saat sınırlananız olmadığından dolayı genel düzeni bozmamak adına saatlerini fazla kaydırmamakla birlikte istenilen yaklaşık aynı saatte glutatyon ve selenyum takviyeleri alınabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds