Gülhan Şen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Gülhan Şen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gülhan Şen’den söz edeceğiz.

Gülhan Şen Kimdir?

  • Sunucu

16 Temmuz 1978 tarihinde dünyaya gelen Gülhan Şen, aslen Bulgaristan göçmeni bir aileden gelmektedir. Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olan Gülhan Şen, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. 1985 yılında Bulgaristan’da yapılan zorunlu isim değişikliği nedeniyle adını Galina Hristova Mihaylova olarak değiştirmiştir. 1989 yılında ise zorunlu göç uygulaması ile ailesiyle beraber Türkiye’ye göçmüştür.

İlginizi Çekebilir:  Zeynep Lal Başbuğ Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

HBB, BRT, Star TV ve CNN Türk gibi çeşitli kanallarda da görev yapan Gülhan Şen, aynı zamanda Türk Sineması 2003 ve Sis Bulutunun Ardında Alzheimer isimli belgesellerin yönetmenliklerini yapmıştır. Daha sonra ise TV 8’de Zamanın Ruhu adlı programı hazırlayıp sunmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Havayı Koklayan Adam: Bünyamin Sürmeli Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

2007 yılında TV 8 ekranlarında yayınlanan ”Gülhan’ın Galaksi Rehber” isimli gezi programı ile büyük bir popülarite kazanan Gülhan Şen, kısa bir dünya turuna katılmıştır. Gülhan Şen, toplamda 120’den fazla ülke ve 600’dan fazla şehir gezmiştir.

Boyu Kaç?

  • Gülhan Şen 1.68 boyundadır.

Başarılı sunucu 2015 senesinde Türk senarist ve yönetmen Alper Mestçi ile dünya evine girmiştir. Instagram üzerinden de sık sık paylaşımlarda bulunan Gülhan Şen hakkında merak edilen

İlginizi Çekebilir:  CNN Türk Muhabiri Gülşen Coşkun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Gülhan Şen ile İlgili Aramalar

Google’da Gülhan Şen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gülhan’ın galaksi rehberi Gülhan Şen kaç yaşında Gülhan Şen nereli Gülhan şen ekşi Gülhan Şen Röportaj Gülhan Şen çocuğu Alper Mestçi nerelidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara