Güvenilir Marka Tescili İçin: Ada Patent

Firmamız insan politikası üzerine kurulmuş ve öncelikle müşteri memnuniyetini değil insan memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşterisi olamayan her bireye de yol göstermek amaçları arasında yer almaktadır. Ada Patent marka sorgulamamarka tescili, marka patent, isim hakkı, patent tescili, hukuk, web tasarımı, kalite belgeleri ve daha birçok konuda danışmanlık hizmeti ile sizlerle buluşmaktadır. Peki, bu hizmetler için neden Ada Patent’i tercih etmelisiniz? Gelin bu sorunun cevabına hep beraber bakalım.

Neden Ada Patent?

*Markalarınızı ücretsiz olarak sorguluyoruz ve sizlere detaylı rapor sunuyoruz. 

*Türk Patent’ten yetkili vekil firmasıyız, güvenilir adres için bizi tercih etmelisiniz. 

*Patent dosyalarınız eksiksiz ve mevzuata uygun hazırlanarak dosyalarınız TPE’ye gönderilmektedir.

*7/24 destek ekibimiz siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermektedir.

Marka tescil başvurusu yapmadan önce markanız, marka sorgulama için ön araştırmadan geçirmeniz gerekmektedir. Marka sorgulama için dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Bu önemli noktaları gözden kaçırmamak ve güvenilir biz sorgulama hizmeti almak için Ada Patent’i 7/24 ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde marka sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Marka adı, sektör bilgisi ve telefon numaranızı eksiksiz olarak doldurduktan sonra “Sorgula” butonuna tıklayarak saniyeler içinde sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Firmamıza tescil etmeyi planlandığınız markalar için ise marka ön araştırmasını ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz marka araştırması yapmak için sitemiz üzerindeki telefon numaramızdan bizleri arayabilir ya da marka araştırma formunu doldurabilirsiniz. Ada Patent sizler için her daim yol gösterici ve kaliteli hizmet veren bir firma olmak için gayret göstermektedir. Markanızı oluşturmadan önce yapmanız gerekenleri bilmiyorsanız ya da yapacaklarınız hakkında edindiğiniz bilgiler yetersiz kaldıysa sitemizi ziyaret ederek bilgilendirme yazılarımıza göz atabilir ya da bizlere ulaşabilirsiniz. Destek ekibimiz 7/24 sizlere danışmanlık sağlamakta ve aldığınız hizmetin kalitesi için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Marka tescilinizi gerçekleştirmek, marka sorgulamanızı yapmak ve sorunsuz bir şekilde kendi markanıza kavuşmak istiyorsanız sizleri Ada Patent’e bekliyoruz. Web sitemizi ziyaret ederek marka, patent, isim hakkı, kalite belgesi ve web tasarım konuları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle