Teknoloji

Haylou T15 Bluetooth Kulaklık Özellikleri ve İncelemesi?

Haylou T15 teknik özellikleri nedir? Bugün sizlerle Haylou T15 Bluetooth kulaklığın Teknik özelliklerinden bahsedeceğiz. HAYLOU, 2015 Yılında Dongguan Hele Electronics’in yan kuruluşu olarak kurulmuş olan Dongguan Lieshen Electronic Co. Ltd. bünyesinde üretilen Bluetooth kulaklık ve hoparlörler markasıdır. Çin malı olan Haylou Bluetooth kulaklık oldukça ilgi görmüş ve memnun kalınmış bir Bluetooth kulaklık markasıdır.

Kulaklığın Teknik Özellikleri

  • Öncelikle ürün 5.0 Bluetooth versiyonuna sahiptir.
  • Diğer kulaklık markalarına göre daha ağır olan Haylou T15 Kulaklık 84.7 gram ağırlığındadır.
  • 10 metre bir çekim alanına sahiptir.
  • En önemli özelliği 2200 Mah’lık bir batarya ömrüne sahip olması ve her bir kulaklığın 43 mah’lık bir batarya’ya sahip olması diyebiliriz.

Diğer kulaklıklara nazaran batarya ömrü 60 saattir bu da çok uzun süre kullanmazsanız batarya şarj süresini 2 aya kadar çıkartıyor. Açıkçası ben 2 -3 ay hiç şarja takmadan kullanmıştım. Haylou T15 kulaklık teknik özelliklerinden bahsettik bir sonra yazımız da kutusunun içerik ve özelliklerine değineceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds