Hilmi Deler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Hilmi Deler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlere paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hilmi Deler’den söz edeceğiz.

Hilmi Deler Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Ali Saim Ülgen Kimdir? Ali Saim Ülgen Restorasyon Çalışmaları

16 Nisan 1994 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelen Hilmi Deler, lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Ekonometri bölümünde tamamlamıştır. 2010 ile 2012 yılları arasında Tiyatro Ti’de oyunculuk üzerine eğitimler alan Hilmi Deler, bölümünden mezun olduktan sonra Düşünce Edebiyat ve Tiyatro Klübünde (DÜŞET) çeşitli oyunlar yazmış ve oynamıştır. 2016 senesinde BKM Mutfak elemelerine katılan Hilmi Deler, sonrasında BKM altyapı ekibine katılarak skeç yazıp oynamaya başlamıştır. Deler, daha sonra Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Kuşak adlı oyunda rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Merve Deccaloğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Hilmi Deler ile İlgili Aramalar

Google’da Hilmi Deler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Fatma Tezcan Hilmi Deler Sevgilisi Hilmi Deler Fatma Tezcan sevgili mi Hilmi Deler Fatma Tezcan Hilmi Deler Boyu Hilmi Deler nereli Hilmi Deler eşi Hilmi Deler yaş, hilmi deler aslen nereli.

İlginizi Çekebilir:  Hande Kaptan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara