Hilmi Deler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Hilmi Deler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlere paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hilmi Deler’den söz edeceğiz.

Hilmi Deler Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Nisan 1994 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelen Hilmi Deler, lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Ekonometri bölümünde tamamlamıştır. 2010 ile 2012 yılları arasında Tiyatro Ti’de oyunculuk üzerine eğitimler alan Hilmi Deler, bölümünden mezun olduktan sonra Düşünce Edebiyat ve Tiyatro Klübünde (DÜŞET) çeşitli oyunlar yazmış ve oynamıştır. 2016 senesinde BKM Mutfak elemelerine katılan Hilmi Deler, sonrasında BKM altyapı ekibine katılarak skeç yazıp oynamaya başlamıştır. Deler, daha sonra Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Kuşak adlı oyunda rol almıştır.

Hilmi Deler ile İlgili Aramalar

Google’da Hilmi Deler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Fatma Tezcan Hilmi Deler Sevgilisi Hilmi Deler Fatma Tezcan sevgili mi Hilmi Deler Fatma Tezcan Hilmi Deler Boyu Hilmi Deler nereli Hilmi Deler eşi Hilmi Deler yaş, hilmi deler aslen nereli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle