İlayda Ildır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

İlayda Ildır kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İlayda Ildır’dan söz edeceğiz.

İlayda Ildır Kimdir?

1996 yılında dünyaya gelen İlayda Ildır, üniversite öğrenimine Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde devam etmektedir. Çeşitli yerlerde oyunculuk eğitimi alan İlayda Ildır, ilk olarak D-Smart reklamında oynamıştır. Daha sonra da Coca Cola, Avon, Tadını Çıkar ve Yogo gibi çeşitli firmaların reklamlarında görev almıştır. Kariyerine oyunculuk üzerinden devam etmek isteyen İlayda Ildır, ilk dizi deneyimini ise Aşk Laftan Anlamaz isimli diziyle yaşamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Haldun Domaç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Asıl çıkışını ise 2017 yılında FOX TV ekranlarında yayınlanan Söz isimli dizide Nazlı karakterine hayat vermiştir. Daha sonra ise çıkışını Sefirin Kızı isimli dizide Dudu karakterine hayat vermiştir.

Boyu?

İlayda Ildır ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de boyunun kaç olduğudur. Başarılı oyuncu İlayda Ildır, 1.67 boyundadır. Öte yandan kova burcudur.

İlginizi Çekebilir:  Gözde Mukavelat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

İlayda Ildır ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Başarılı oyuncu İlayda Ildır, yukarıda da belirttiğimiz gibi 10 Şubat 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 24 yaşındadır.

İlayda Ildır Hangi Dizlerde Oynadı?

  • Sefirin Kızı (2019-2020)
  • Söz (Nazlı Korkmaz, 2017-2018)
  • Savaşçı (Nazlı, 2017)
  • Aşk Laftan Anlamaz (Bilge, 2017)

Öte yandan erkek kardeşinin ismi Arda Ildır’dır. Instagram üzerinde ise 1.1 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. İlayda Ildır ile ilgili olarak merak edilen babası, annesi, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Çorum Hitit Üniversite’nde Profesörün Küfür Ettiği Videoyu Kayda Alan Doçent Esin Güllü Kimdir?

İlayda Ildır ile İlgili Aramalar

Google’da İlayda Ildır ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; İlayda Ildır sevgilisi İlayda Ildır Instagram İlayda Ildır, Sefirin Kızı İlayda Ildır babası İlayda Ildır oynadığı Diziler İlayda Ildır Filmleri İlayda Ildır boy İlayda Ildır Kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz