Sağlık

İncia Vegan mı?

Doğal yüz ve bakım ürünleri üreten İncia, uzun yıllardır hizmet vermektedir. Dünya üzerinde kalitesi ve üst düzey hizmetleriyle bilinen şirket, farklı alanlara yayılarak kendisini geliştirmiştir. Özellikle bayanların tercih ettiği marka son zamanlarda farklı sorularla karşımıza çıkabiliyor. Bu sorulardan bir tanesi olan ‘’İncia Vegan mı?’’ sorusu aslında oldukça önemli bir sorudur. O yüzden bugünkü yazımızda bu soruyu detaylı olarak açıklayacağız.

Evrensel alanda hizmet gösteren İncia, tamamen vegan bir markadır. Markanın bünyesinde barındırdığı onlarca farklı hizmetin hiçbirinde hayvansal ürün kullanılmaz. Test aşamalarını da doğal yollarla yapan şirket, ‘’Güzellik ve evsel temizlik ürünlerinin hayvanlar üzerinde test edilmemesi gerektiğine inanıyoruz.’’ açıklamasını yapmıştır.

Veganlık konusunda farklı sertifikalarının da bulunuyor olması aklınızdaki bütün soru işaretlerine cevap olabilir. Sertifikalardan bir tanesi olan ‘’Cruelty Free’’ sertifikası, İncia’nın uzun yıllardır kullandığı ve ilk ürünlerini de bu alanla birlikte çıkardığı bir belgedir. Markanın ürünlerini veganlık konusunda hiçbir tereddüte kapılmadan alabilir, faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi