İnstagram Fenomeni Tolunay Uğurlukaya Kimdir?

İnstgram platformu teknolojiyle birlikte gelişen büyüyen bir uygulamadır. İnstgram artık reklam üzerine çok önemli bir mecra haline gelmiştir. Bu platformda yer alan binlerce takipçiyi hedef alan fenomen ünlü kişiler an ve zamanlarda resim ve videolar paylaşarak kişilere kendileri ile ilgili bilgi vermekte. İnstgram dünyası tüm dünyada yankı uyandırmış bir uygulamadır.

Milyonlarca kişi bu platformda yer alıyor. Günden güne gelişen ve büyüyen İnstgram dünyasında en popüler isimlerden biride paylaştığı eşşiz güzel fotoğraflarla Tolunay Uğurlukaya’dır. Tolunay Uğurlukaya ‘nın 50 bine yakın yüksek oranda bir takipçisi bulunuyor. Tüm dünyadan takip edilen fenomen kişinin boyu ve fiziği paylaşmış olduğu fotoğraflar hem Türk hem dünya basınında ilgi odağı.

İlginizi Çekebilir:  Survivor Sena Özdemir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Tolunay Uğurlukaya Kimdir

Tolunay Uğurlukaya aslında eğitim olarak severek bitirmiş olduğu bir iç mimardır. Aynı zamanda Türkiye’de ve dünyada birçok markada fotomodel olarak karşımıza çıkıyor. İnstgram sosyal medya platformunda paylaşmış olduğu fotoğraflar çok özel ve üzerinde çalışılmış türden. Türkiye’de Vakko gibi önemli bir markada yer almış ve birçok bilinen markanın stil danışmanlığı yapmış kişidir.

İlginizi Çekebilir:  Zülal Lalfizu Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

İnstgram dünyasında popüler olan Tolunay Uğurlukaya çekmiş olduğu fotoğraflar ile moda dergilerine kapak olacak düzeyde. Ünlü markaların çekimlerinde en çok tercih ettiği erkek modellerden biri olan Tolunay Uğurlukaya, dizilerinde ayrıca aranan ismi. Pek çok TV kanalından ve programdan teklif alan fenomen kişi televizyon dünyasında da oldukça seviliyor.

Tolunay Uğurlukaya Tarzı Ve Stili

Tolunay Uğurlukaya İnstgram dünyasında çok tanınan kişilerden biridir. Fotoğrafları oldukça beğeni toplayan başarılı olan Tolunay Uğurlukaya ‘nın tarzı spor ve klasik olarak takipçilerine tüm giyim ve moda stillerini özel şekilde yansıtıyor. Doğal resimler paylaşarakta takipçilerinin yoğun ilgisini çekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Mehtap Altunok Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Tolunay Uğurlukaya genellikle genç ve orta yaşlı kesim tarafından ilgiyle takip edilen bir fenomen. Kollarında dövme olan fenomen çekmiş olduğu farklı tarzı ve fotoğrafları ile takipçilerine giyim ve moda konusunda ilham veriyor. Tolunay Uğurlukaya aynı zamanda yurt dışında da çok zaman geçiren ve markalar tarafından tercih edilen kişi olarak hayatına devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara