Biyografi

Kayla Manukyan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Kayla Manukyan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kayla Manukyan’dan söz edeceğiz.

Kayla Manukyan Kimdir?

  • Editör.

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kayla Manukyan, lisans eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Manukyan aynı zamanda yurt içinde ve dışında psikolojik danışmanlık çalışmalarında bulunmuştur. Kayla Manukyan sonrasında ise Atölyemart’ta çizim eğitimleri almıştır. Bunların yanında bazı dizi ve filmlerin kostüm asistanı olarak da çalışmalarda bulunmuştur. Kayla Manukyan, bu zamana kadar birçok dergide de stil editörlüğü yapmıştır. Bazı haber sitelerine göre Kayla Manukyan’ın TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin baş rol oyuncusu Çağlar Ertuğrul ile 4 yıllık ilişkisi geçtiğimiz günlerde sona ermiştir.

Kayla Manukyan Matild Manukyan Akraba mı?

Kayla Manukyan ile genelev patroniçesi Matil Manukyan’ın akrabalığına dair resmileşen bir bağlantı bulunmuyor. Matild Manukyan’ın tek bir çocuğu vardır: Kerope Çilingir. 1940’da dünyaya gelen Çilingir, ilk evliliğini 1963 yılında Sevil Çilingir ile yapmış ve bu evliliğinden Mayk, Dora ve Linda dünyaya gelmiştir. Kerope Çilingir, ikinci evliliğini Nektar Hanım’la yapmıştır. Kerope Çilingir son olarak 2019’da Neslihan Karaman ile evlenmiştir. 5 Ağustos 2021’de hayatını kaybetmiştir. Bu çocuklar arasında Kayla Manukyan’ın ebeveyni olan var mı bilinmiyor. Agos’ta çıkan bir söyleşide de Emanuel Manukyan, Matild Manukyan’la akrabalığına ilişkin kendisine çok soru sorulduğunu ifade etmiştir. Kayla Manukyan ile Matild Manukyan arasındaki bağ yalnızca soyadı benzerliği de olabilir. Yine soyadına istinaden Ermeni olup olmadığı da merak ediliyor. Soyadına göre sorunun cevabı evet ancak Ermeni olup olmadığı Kayla Manukyan’ın seçeceği bir ‘mesele’dir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kayla Manukyan, editörlük çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı editör Kayla Manukyan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri, boyu kilosu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.