Teknoloji

KB/S Ne Demek Nasıl Kapatılır Oppo

Oppo cihazlarda bazı durumlar içerisinde cihazın bildirim çubuğunda ‘’KB/S’’ şeklinde bir ifade görülebilmektedir. Bu ifade internetinizin kullanılma hızını göstererek size anlık ne kadar internetin gittiğini belirtir. Bunun yanında internet konusunda her türlü detayı kullanıcılarına sunan Oppo, özellikle rahat edebilmeleri açısından kapatma ve açma seçeneğini de kolaylıkla sunmuştur. 

Son çıkan mobil cihazlarda oldukça fazla karşımıza çıkan bu simgeyi artık Oppo’da cihazlarında yer veriyor. Eğer ki bu sistemi kullanmak istemiyor ve kapatmak istiyorsanız alt kısımda kalan maddeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Cihaz içerisinden uygulama ayarlarına giriş yapınız.
  • ‘’Bildirim ve Durum Çubuğu’’ kısmına tıklayınız.
  • Burada yer alan ‘’Gerçek Zamanlı Ağ Hızını Göster’’ seçeneğine girdikten sonra burada bulunan bölgeden Veri Kullanım Uyarılarını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

 Bütün bu adımları doğru bir şekilde izlediğiniz taktir de bildirim çubuğunda yer alan simge artık gözükmeyecektir. Eğer ki bahsettiğimiz noktada bu ifadeler yer almıyorsa cihazın ‘’Erişim’’ bölümünü de kontrol edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds