Kimliksiz Hesap Açılır mı?

Bankada hesap işlemleri yanında yapılacak tüm işlemler için kimlik gerekliliği hakkında aklınıza takılan tüm soruları cevaplayacağız. Tüm vatandaşlar mutlaka kimlik bulundursalar da bazı durumlarda yanınızda kimlik bulunmadan başvuru yapmanız gerekebilir. 

Kimliksiz Hesap Başvurusu Yapılır mı?

Kimliksiz hesap açmak ve başvuru yapmak arasında fark var. Burada kastettiğimiz resmi olarak hesabın açılışından önce ön başvuru aşamasını tamamlamak. Artık tüm bankalar online başvuru kabul ettiğinden dolayı yalnızca temel bilgileriniz başvuru için yeterli olacaktır. Kimliksiz banka hesap başvurusu rahatlıjla yapabilirsiniz. Burada kimliğinizden doğum tarihiniz ve TC kimlik numaranız gibi detaylara ihtiyacınız var. Ancak unutmayın ki son aşamada sözleşme imzalarken kimlik beyanı şarttır.

Asıl sorumuza gelelim. Kimliksiz banka hesabı hiçbir suretle açılmaz. Kimlik yerine geçen bir belge ile de işlem yapabilseniz de yanınızda kimlik bilgilerinizi açıkcq belirten resmi bir belge yoksa şube veya internetten hesap açmanızın ve transfer işlemleri yapmanızın imkanı yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.