Biyografi

Kiraz Tosun Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Kiraz Tosun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kiraz Tosun’dan söz edeceğiz.

Kiraz Tosun Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Zeynep Kiraz Tosun’dur. 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kiraz Tosun, ünlü oyuncu Erdal Tosun’un kızıdır. 2022’de ”Aydınlıkevler Aydınlıkevler” adlı oyunda rol alan Kiraz Tosun, aynı yıl içerisinde ayrıca Erşan Kuneri adlı dizide oynamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kiraz Tosun, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Kiraz Tosun hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Kiraz Tosun, erişim tarihi: 20 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi