Lansmandan önce bile viral oluyor Akıllı elektrikli süpürge markası Redroad, pazarlamayı yeniden tanımlıyor!

Redroad Renk Maçı Yarışması Polonya Bölümüne katılan TOM, “Renk tasarımım Redroad tarafından seçilseydi” yazdı, “Bu elektrikli süpürgeyi alan arkadaşlarıma bunu söyleyebilirim. Ne güzelmiş!’ Polonya’da büyük bir başarı yakalayan yarışma, çok yakında Türkiye’de de yeni ve renkli bir yolculuğa çıkacak.

Yarışmaya katılım ücretsizdir ve herkese açıktır. 13-31 Ekim tarihleri ​​arasında Redroad resmi web sitesinde (www.redroad.cc) katılabilirsiniz. Redroad cömert bir ödül listesi sunuyor: MacBook Pro 13, Mobi kürek makinesi, Redkey W12 ıslak ve kuru elektrikli süpürge, Oclean X Pro Elite elektrikli diş fırçası, Redroad alışveriş web sitesi için dev indirim kuponları… Toplam.

Büyük ödüllerin yanı sıra, bu yarışmanın anlamı nedir?

Geleneksel olarak, ürün tasarımı bir tasarımcı işidir. Neyin güzel ve modaya uygun olduğuna karar verirler ve tüketicilerden bunu kabul etmelerini ve takip etmelerini isterler. Ancak günümüz gençleri kendilerine dayatılan fikirlerden hoşlanmıyor. İfade etmeyi sevecekleri farklı kişisel tarzları vardır. Redroad, fikirlerini dünyaya göstermeleri için açık bir platform sağlayarak onları teşvik eder. Renkleri tasarlarken, ürünün parçalarını da daha iyi tanırlar.

Bu, markanın açık fikirli olmasını, ileri teknolojilerini ve güçlü tasarım kapasitesini gerektirecektir. Bir elektrikli süpürgeyi ilk bakışta normal insanlar onun güzel görünüp görünmediğini, tasarımcılar ise en iyi emiş, filtreleme ve temizleme performansını sağlayıp sağlamadığını görürler. Yalnızca ileri teknolojilere ve tasarım kapasitesine sahip en iyi markalar her iki ucu da kapsayabilir.

Renk Eşleştirme Yarışması, Redroad’un V17’ye olan tutkusunu gösteriyor. V17’yi halka mikroskop altında sunmaktan eminiz. Halk için bu yarışma, günlük yaşamın yeni estetiğini keşfetmeye yönelik sürükleyici bir deneyimdir. Ev aletleri, basit araçlardan mutluluğumuzun önemli bir parçasına dönüşüyor. Elektrikli süpürgelerin tarihi mükemmel bir tanıktır. Bu yarışma, insanların hayattaki güzellik ve zarafet için sezgisel ihtiyaçlarını uyandırır.

Yarışma size bir elektrikli süpürgenin de güzel olabileceğini gösterecek. Atıkları emen bir çöpçü yerine, takı ya da evcil hayvan gibi hayatımıza ‘yakın bir arkadaş’ da olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.