Lansor Çarpıntı Yapar Mı?

Lansor gastroenteroloji uzmanlarının mide asidi şikayeti olan hastalarına reçete ile yazdığı bir ilaçtır. Bu ilaç da diğer ilaçlar gibi arkadaş tavsiyesi ile kullanılmaması geren bir ilaçtır. Gastroenteroloji doktorunun hastasına uygun gördüğü zaman sadece mide rahatsızlığı yaşayan hastalarına yazdığı bir ilaçtır. Bu ilacın yan etkileri arasında çarpıntı yapması muhtemel bir durumdur. Her kişide olmasa da bazı kişiler bu ilacı kullanırken çarpıntı hissedebilirler.

İlginizi Çekebilir:  Aşı Ateş Yapar mı?

Lansor Çarpıntıya Neden Olabilir

Mise asidi şikayeti olan kişiler öncelikle bir Gastroenteroloji doktoruna başvurmaları sağlık için şarttır. Mide asidi sorunu için genelde lansor yazan Gastroenteroloji uzmanı bu ilacı nasıl kullanacağını ve yan etkilerini hastası ile paylaşır. Lansor ilacının yan etkileri arasında nadiren bazı hastalarda çarpıntı yapabilir.

İlginizi Çekebilir:  Desmont Kilo Verdirir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara