Biyografi

Lea Elui G Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Lea Elui G ya da Lea Elui Ginet kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Lea Elui G’den söz edeceğiz.

Lea Elui G Kimdir?

4 Ocak 2001 tarihinde Fransa’nın Marsilya şehrinde dünyaya gelen Lea Elui G, özellikle sosyal medya üzerinden söylediği şarkıları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Eski ismiyle Musically’de paylaşımlar yapan Lea Elui, sonrasında Tiktok’ta yayınlar yapmaya başlamıştır. Marsilya’da dünyaya gelmesine rağmen sonrasında Kaliforniya’ya daha sonra da Los Angeles’a taşınmıştır. Sosyal medya fenomeni Lea Elui, önceleri Hunter Rowland ile birliktelik yaşamış; daha sonra da Lucas Ollinger ile beraberliklerini sürdürmüştür.

Boyu ve Kilosu?

  • Sosyal medya fenomeni Lea Elui 1.65 m boyundadır ve 48 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Lea Elui, sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşımlarına devam etmektedir. Sosyal medya fenomeni Lea Elui hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.