Sağlık

Lustral Kafa Yapar mı?

Lustral psikolojik rahatsızlıklar listesinde bulunan; depresyon, panik bozukluklar, travma sonrası stres bozuklukları için kullanılan bir ilaçtır. Beyinde yüksek düzeyde serotonin hormonu salgılamasından dolayı kişi kendini iyi hisseder. Yan etkileri arasında hiçbir şekilde kafa yapma durumu bulunmasa da nefes almada güçlük, göğüste ağrı, yerinde duramayacak kadar enerji dolu olma gibi durumları tamamen kafa yapıyor olarak algılanma durumu bulunmaktadır.


Lustral kullanılırken alkol ve benzeri ürünlerin alınması durumunda bu yan etkilerin yaşanma durumlarını daha fazla arttırır. Alkol kullanımı ile birlikte kullanıldığında kafa yapma durumu maalesef ki ortaya çıkmaktadır. Diğer türlü hiçbir şekilde yan etkileri arasında kafa yapma bulunmaz. Bu ilacı kullanırken bu gidi durumları yaşamamak için yenilip içilen her şeyde doktora danışılması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi