Biyografi

Melike Baş Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Melike Baş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Melike Baş’tan söz edeceğiz.

Melike Baş Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 yılında dünyaya gelen Melike Baş, oyunculuğunun yanı sıra sunucu olarak da bilinmektedir. Üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümü’nde ve yine aynı üniversitenin Psikoloji Bölümü’nde tamamlayan Melike Baş, aynı zamanda Başkent İletişim Akademisi’nde sunuculu, spikerlik, diksiyon ve oyunculuk eğitimleri almıştır. Melike Baş Fehmi Gerçeker’den de yine oyunculuk eğitimleri almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Melike Baş, oyunculuk çalışmalarına Hasan Güngör Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Güzel oyuncu ve sunucu Melike Baş hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • hasangungor.net, Melike Baş, erişim tarihi: 27 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds