Melis Hacic Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Melis Hacic kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melis Hacic’den söz edeceğiz.

Melis Hacic Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Eylül 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Melis Hacic, lisans eğitimini ise İstanbul Aydın Üniversitesi Sanat Yönetmenliği Bölümü’nde tamamlamıştır. 2017 yılında yayınlanan Börü adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Melis Hacic, sonrasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Litre Gözyaşı adlı dizide Selin karakterine hayat vermiştir. Sonrasında ise Star TV ekranlarında yayınlanan Kardeş Çocukları adlı dizide Mehmet Aslantuğ’un canlandırdığı Yıldırım Saner’in yeğeni İdil karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Tuğçe Gün Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Melis Hacic 1.77 m boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Melis Hacic, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Melis Hacic hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Hasan Üner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Melis Hacic ile İlgili Aramalar

Google’da Melis Hacic ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı: Melis Hacic Sevgilisi Melis Hacic estetiksiz hali Melis Hacic Instagram Melis Hacic Börü Melis Hacic kimdir, melis hacic kaç yaşında, melis hacic boyu kilosu, melis hacic aslen nereli, melis hacic kimdir nerelidir.

İlginizi Çekebilir:  Elif Ceren Balıkçı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce