Biyografi

Muhabir Esra Hasipi Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Esra Hasipi kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Esra Hasipi’den söz edeceğiz.

Esra Hasipi Kimdir?

  • Muhabir.

2003 yılında Gazi Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nden mezun olan Esra Hasipi, 2004 ile 2009 arasında Makedonya Devlet Tiyatrosu’nda haber spikeri ve program sunucusu olarak çalışmıştır. Esra Hasipi sonrasında TRT Türk ve TRT Avaz bünyesinde Makedonya temsilcisi olarak görev almıştır. Esra Hasipi, Nisan 2018’den itibaren TRT Haber’de muhabir olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Esra Hasipi, Balkan dünyasındaki gelişmeleri yakından bilen biri olarak bölgeden canlı yayınlarla Türk kamuoyunu bilgilendiren haberlere imza atıyor. Tecrübeli muhabir Esra Hasipi hakkında merak edilen aslen nereli, kaç yaşında, evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Esra Hasipi, erişim tarihi: 12 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi