Nezaket Erden Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Eşi?

Nezaket Erden kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nezaket Erden’den söz edeceğiz.

Nezaket Erden Kimdir?

  • Oyuncu.

1990 yılında Mersin’de dünyaya gelen Nezaket Erden, ilkokul ve lise eğitimini Mersin’de almış, lisans eğitimini ise Galatasaray Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama-Oyunculuk Programı’nda yüksek lisans eğitimine başlamış ve başarıyla mezun olmuştur. Üniversite eğitimi devam ederken çeşitli tiyatro eğitimleri de almıştır. Pek çok tiyatro oyununda da görev almıştır. Başarılı oyuncu Nezaket Erden son olarak Baraj adlı dizide Nazım adlı karakterin eski eşi Nermin rolünde oynamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Merve Kansu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları

  • Tırnak İçinde Hizmetçiler 2018
  • Performans: İki 2017
  • Performans: Ellipsis 2017
  • Sevgili Arsız Ölüm – Dirmit 2017
  • Sevgili Doktor

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nezaket Erden hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, annesi babası kimdir, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Haber Global Spikeri İrem Sansak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Nezaket Erden ile İlgili Aramalar

Google’da Nezaket Erden ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nezaket erden ekşi Nezaket Erden kimdir Nezaket Erden Altın Portakal Nezaket erden baraj Nezaket Erden Oyunları Nezaket Erden röportaj Nezaket Erden Dirmit Nezaket Erden Instagram

İlginizi Çekebilir:  NTV Spikeri Deniz Kilislioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara