Biyografi

Nihayet Şahin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Nihayet Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? 1995 yılında Ankara’da doğan Nihayet Şahin, üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamış bir oyuncudur. Oyunculuk kariyerine PH7 Entertainment bünyesinde devam etmektedir. İlk dizi deneyimini 2022 yılında “Seversin” adlı dizide “Hediye” karakteriyle yaşamıştır. 2023 yılında ise “Aybüke” adlı bir sinema filmi projesine dahil olmuştur. Bu filmde “Aybüke” karakterini canlandırmaktadır.

“Aybüke” filmi, Şehit Aybüke Yalçın’ın hayatını anlatan bir yapım olarak bilinmektedir. Aybüke Yalçın, 2016 yılında Batman’ın Kozluk ilçesine müzik öğretmeni olarak atanmıştır. Ancak, karne dağıtımı sonrasında Belediye Başkanı Veysi Işık’ın arabasına yapılan hain bir saldırı sonucunda yaralanmış ve şehit olmuştur. Aybüke Yalçın’ın fedakarlığı ve vatanseverliği, filmde anlatılan önemli bir hikayeyi temsil etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Nihayet Şahin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Nihayet Şahin, erişim tarihi: 19 Eylül 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi