Nilay Yeral Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Nilay Yeral kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nilay Yeral’dan söz edeceğiz.

Nilay Yeral Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Sibel Daria Yucad Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

2013 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nilay Yeral, oyunculuk çalışmalarını aktif bir şekilde sürdürmektedir. Çeşitli reklam filmlerinde rol alan Nilay Yeral, özellikle Turkcell reklam filminde oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Nilay Yeral, aynı zamanda FOX TV ekranlarında yayınlanan Kimsesizler adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Nilay Yeral, söz konusu dizide zeki bir kız çocuğunu oynamaktadır. Başarılı oyuncu Nilay Yeral, ortaokul eğitimine devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Anna Deniz Şaylan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Nilay Yeral ile İlgili Aramalar

Google’da Nilay Yeral ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nilay Yeral kimdir Kübra Süzgün Nilay Yeral yaş Nilay Yeral ailesi Nilay Yeral yaşı Nilay Yeral boy Nilay Yeral kaç yaşında Nilay YERAL Instagram, nilay yeral aslen nerelidir, nilay yeral boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Anıl Kır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara