Biyografi

Osman Güdü Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Ne İş yapıyor?

Osman Güdü kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Osman Güdü’den söz edeceğiz.

Osman Güdü Kimdir?

  • Sunucu.
  • İş insanı.

1955 yılında Düzce’de dünyaya gelem Osman Güdü, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli sivil toplum örgütünde görev alan Osman Güdü, aynı zamanda KRT TV’de ”Kent ve Yaşam” aldı programı sunmakta ve konuklarıyla beraber birbirinden ilgin konulara parmak basmaktadır. Aynı zamanda Güdü İnşaat’ın da sahibi olan Osman Güdü, çeşitli gazetelerde de yazılarını paylaşmaktadır. Osman Güdü Şubat 2021’de Kartal’da ofisinin önünde saldırıya uğramış, saldırı sonucu hastaneye kaldırılan Osman Güdü’nün başına dikiş atılmıştı.

Twitter ve Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Osman Güdü, KRT TV’deki programına devam etmektedir. 1955 doğumlu ve Düzceli olan Osman Güdü hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri, eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynaklar:

  • bolgegundem.com, (haber: Osman Güdü kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? erişim tarihi: 3 Nisan 2022).
  • cumhuriyet.com.tr, (haber: KRT TV programcısı Osman Güdü’ye saldırı!, erişim tarihi: 3 Nisan 2022).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds