Gezi

Otelde Şampuan Olur mu?

Tatiliniz ya da iş seyahatiniz için bir otelde ilk kez konaklıyor olabilirsiniz. Bunun dışında bir günlük kiralık evde konaklamak da istiyor olabilirsiniz. Bilirsiniz, bazıları temkinli olmak için havlu ve şampuan gibi birçok gereksiz yükü yanında götürür ve bu sırada ellerinde ağır yüklerle tatili kendilerine zehir ederler. Ama bir şampuan için oteli aramak da olmaz şimdi. Peki ne yapalım? Tozlu Mikrofon sizin sorunuzu net bir şekilde cevaplasın.

Otelde şampuan olur. Bu sebepten dolayı otel ziyaretiniz için birkaç günlük ziyareti ağır yüklerle geçirmeyin. Eğer özel bir şampuan kullanıyorsanız ve başka şekilde saç yıkamak istemiyorsanız, ufak seyahat şişelerine şampuanınızı doldurmak, o koca kutuyu kendinize yük etmenizi engelleyecektir.

Otelde Duş Jeli Olur mu?

Hele ki duş jelini yanınıza almanıza hiç gerek yoktur. Otellerde bundan sınırsız şekilde faydalanabilirsiniz. Zaten bunlar şampuan, diş fırçası, duş jeli gibi temel bakım seti halinde sunulacak ve siz istediğiniz sürece durmadan yenilenecektir. Bu ürünleri bulabilmeniz için otelin yıldız sayısı fark etmemektedir. Kiraladığınız apart tarzı yerlerin çoğunda da artık bu ürünler hediye olarak sunulabilmektedir. Ancak oteller kadar emin olamayabilirsiniz. Apart veya günlük kiralık evde yine de temkinli olmakta fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.