Öykü Candanadam Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Öykü Candanadam kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Öykü Candanadam’dan söz edeceğiz.

Öykü Candanadam Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Aralık 1990 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Öykü Candanadam, lisans eğitimini ise Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümününde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini de ayrıca Akademi 35.5’ta almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Kanıt: Ateş Üstünde adlı dizide yaşayan Öykü Candanadam, sonrasında çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Öykü Candanadam, aynı zamanda Star TV ekranlarında yayınlanan ”Kazara Aşk” dizisinde rol almıştır.

Öykü Candanadam

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Öykü Candanadam 1.66 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Öykü Candanadam, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Öykü Candanadam hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.