Özgür Meriç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Özgür Meriç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Özgür Meriç’ten söz edeceğiz.

Özgür Meriç Kimdir?

  • Oyuncu.

1992 senesinde Adana’da dünyaya gelen Özgür Meriç, lisans eğitimini ise Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde tamamlamıştır. Eğitimlerini Büyükşehir Belediye Konservatuarı’nda tamamlayan Özgür Meriç, Blu TV platformunda yayınlanan Sıfır Bir adlı dizide Özgür rolünde oynamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Gizem Barlak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Var mı?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Özgür Meriç 1.80 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özgür Meriç, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Özgür Meriç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Gaga Bulut Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Neden Gözaltına Alındı?

Özgür Meriç ile İlgili Aramalar

Google’da Özgür Meriç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da; Savaş Satış Özgür Meriç kürt mu Özgür Meriç Sıfır Bir’den neden ayrıldı Özgür Meriç sözleri Özgür Meriç oynadığı diziler Özgür Meriç filmleri Özgür Meriç Hangi dizide oynayacak Özgür Meriç Cihangir Ceyhan

İlginizi Çekebilir:  Büşra Acar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara