Sağlık

Pharmaton All Day Kilo Aldırır mı ?

Pharmaton all day kilo aldırır mı ?Biliyorsunuz vitaminler vücudumuzun gündelik etkinliklerini gerçekleştirme de büyük etken oynar.Vitamin eksiklikleri vücudumuzun işlevselliği sırasın da doğacak sorunlar da ufak ufak sinyaller göndermeye başlarlar.En büyük sorunlar kilo alamamak gibi şikayetlerdir.Sizin de bu aşamada uzman desteği almak yerine kendinizin araştırıp ve kullanmaya karar verdiğiniz, vitamin hapları ile kilo alma çözümü ne aşamada doğrudur inceleyelim.

Çok yüksek dozda B vitamini içeren çok yüksek dozda Çinko içeren vitamin hapları kira aldırabiliyor. Pharmaton All Day’de bildiğiniz gibi içerisin de yeterli miktarda B vitamini ve çinko içermektedir.Bilirsiniz ki B vitamini ve çinko iştah açıcı tetikleyici etkilere sahiptir. Sanırım şuan Pharmaton all day kilo aldırır mı sorusunun cevabını elde etmiş bulunuyoruz. Evet günde 30 miligram 50 miligram arası B grubu vitaminleri takviyesi kilo aldırır ve Pharmaton all day içinde bulundurduğu bu vitaminler sayesinde kilo aldırır.Yanlız dikkat etmemiz gereken husus bu vitaminleri aynı zamanda besinler yoluyla da alabildiğimizi unutmamamızdır.

Multivitaminler aslında biraz bazen işleri karıştırabiliyor.Sürekli olarak bunları kullandığımız da karaciğerde bazı yağda eriyen vitaminler çok fazla toksik etkiye neden olabiliyor. Daha sık ve bunları kronik kullandığınız sürekli düzenli aldığınız zaman bu kez ne yazık ki vücut bu yüksek doza adapte olup daha düşük seviyede vitamin ve mineral aldığınız da yada doğal beslenmeye katkıda bulunduğunuz da vücut bunu yetersizlik belirtisi olarak algılıyor ve buna bağlı vitamin-mineral yetersizliklerinin doğurduğu bir takım sorunlar yüzünden sağlık şikayetleri yaşanılabiliyor.

Bu nedenle bu multivitaminleri sürekli kullanmayın. İlkbahar ve sonbahar dönemlerinde mevsim geçişleri bağışıklık desteği için doktorunuza veya beslenme uzmanına danışarak kullanmanız çok daha yararlı olacaktır. Uzman doktorlar sizlere kan testi ile test ederek vücudumuz da gerçekten böyle bir vitamin eksikliğinin olup olmadığını sizlere en doğru ve net şekilde testler sonucunda bilgi vererek yardımcı olacaklardır. Bilirsiniz ki vücudumuz da eksik olan vitamin ve mineralleri tespit edip takviye etmek en doğrusudur. Siz siz olun vücudumuzun günlük ihtiyaç duyulan vitamin türünden fazla tüketimine zararlı olabilecek vücudunuz da oluşacak herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına takviyelerin kullanımı konusunda dikkatli davranmayı kendinize bir İlke edinin. Bu tür takviyelerin dozunu geçmeyecek şekilde kullanılması uzman bir doktor tarafından tavsiye edilecek kullanım miktarı ile belirlenmesi ile en doğru olanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi