Teknoloji

Samsung Bağlı Cihaz USB’den Şarj Oluyor Ne Demek?

Samsung ‘’Bağlı Cihaz USB’den Şarj Oluyor’’ kavramıyla karşılaşan kişiler genel olarak cihazına yeni güncelleme yaptığı zaman ve beklenmeyen bir anda denk gelmektedir. Sorunun yaşanılma nedeni çoğu aktarıma göre yazılım güncellemesi yaparken cihazın şarjda olmasından kaynaklanıyor. Yazılım güncellemesi bittikten sonra ise devamlı olarak gelmeye başlıyor ve gitmiyor.

Problem sadece Samsung cihazlarda yaşanılmayarak çoğu Android mobil cihazlarda olabilmektedir. Kavramın açıklaması anlattığımız şekilde olsa bile bazı durumlarda kullanıcılar sorunu çözememektedir. Sorunu çözmek istiyorsanız izleyebileceğiniz üç farklı yol bulunmaktadır. Bu çözümlerin tamamını alt paragraftan bularak problemi çözebilirsiniz.

Bunlardan ilki telefonunuza format atarak direkt olarak sorunu ortadan kaldırmaktır. İkinci olarak ise sorunu aktarmak için internet üzerinden kolaylıkla Samsung yetkili bölgeye ulaşarak problemden söz edebilirsiniz. Kendilerine mail veya form başvurusuyla ulaşarak yardım istemeniz sorununuzu kolaylıkla çözecektir. Son olarak Müşteri Hizmetleri veya Teknik Destek ekibine bağlanıp sorunu direkt olarak kendilerine aktarabilirsiniz. İnternet üzerinde oldukça az kaynak bulunan bu ifadede genel olarak kullanıcılar cihazlarına format atarak sorunu çözse bile ikinci yolu da denemek büyük oranda problemi çözecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.