Biyografi

Selin Sabit Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Selin Sabit kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Selin Sabit’ten söz edeceğiz.

Selin Sabit Kimdir?

  • Sunucu.

1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen Selin Sabit, radyo ve televizyon sunucusudur. Lisans eğitimini Balıkesir Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü’nde tamamlayan Selin Sabit, meslek hayatına TGRT Haber’de program sunuculuğu ve haber spikerliği yaparak başlamıştır. Sonrasında Star Gazete, 24 TV ve TV 4 gibi medya kuruluşlarında görev alan Selin Sabit, takip eden yıllarda Show Radyo’da çalışmıştır.

Uzun yıllar boyunca Best FM’de haber spikeri olarak çalışan Selin Sabit, özelikle Konuşan Türkiye isimli programla adını duyurmuştur. Tecrübeli spiker ve sunucu Selin Sabit, şimdilerde ise Halk TV’de kariyerine devam etmektedir. Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Selin Sabit hakkında merak edilen evli mi bekar mı, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

– onedio.com, Selin Sabit, erişim tarihi: 23 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.