Sevda Erginci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sevda Erginci kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sevda Erginci’den söz edeceğiz.

Sevda Erginci Kimdir?

  • Oyuncu.

3 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sevda Erginci, bir dönem okul tiyatrosunda görev almış ve 3 yıl flamenko yapmıştır. Ayrıca piyano eğitimleri de alan Sevda Erginci, Yıldız Kenter‘den de oyunculuk üzerine eğitimler almış ve Ozan Güven tarafından keşfedilerek Koyu Kırmızı adlı dizide görev almaya başlamıştır.

İlk sinema filmi deneyimini Uzaklarda Arama adlı dizide yaşayan Sevda Erginci, sonrasında Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizide de görev almıştır. Sonrasında FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma adlı dizide Zeynep karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Sevda Erginci, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu adlı dizide Turna karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sevda Erginci 1.65 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sevda Erginci, oyunculuk çalışmalarını da sürdürmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren başarılı oyuncu Sevda Erginci hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sevda Erginci ile İlgili Aramalar

Google’da Sevda Erginci ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Onur Tuna Sevda Erginci boy Eda Ece Ekin Koç Leyla Feray Leyla Lydia Tuğutlu Nesrin Cavadzade Sevda Erginci filmler ve TV şovları, sevda erginci aslen nereli, sevda erginci kimdir nerelidir, sevda erginci instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.