Biyografi

Sevdagül Tunçer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Sevdagül Tunçer kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisi ve bazı siyasilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sevdagül Tunçer’den söz edeceğiz.

Sevdagül Tunçer Kimdir?

  • Siyasetçi.

1 Ocak 1992 tarihinde Isparta Yalvaç’ta dünyaya gelen Sevdagül Tunçer, lise eğitimini Süleyman Demirel Fen Lisesi’nde almış; üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Sevdagül Tunçer, avukatlık kariyerini İstanbul’da sürdürmektedir. Zafer Partisi kurucuları arasında yer alan Sevdagül Tunçer, 1. Olağanüstü Kongre’den sonra parti sözcüsü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Sevdagül Tunçer, siyasi söylemleri ve çıkışları ile sosyal medyada da dikkat çekmektedir. Sevdagül Tunçer hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • zaferpartisi.com.tr, Sevdagül Tunçer, erişim tarihi: 11 Ekim 2022

One thought on “Sevdagül Tunçer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

  • erol mütercimler

    flash tv muhabiri hakan aygün’le nişanlıdır!

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds