Biyografi

Seyhan Gülbahar Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Seyhan Gülbahar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Seyhan Gülbahar’dan söz edeceğiz.

Seyhan Gülbahar Kimdir?

  • Oyuncu.

Seyhan Gülbahar, dizi-film ve tiyatro oyuncusudur. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde tamamlayan Seyhan Gülbahar, oyunculuk kariyerine 2018 yılında başlamıştır. Seyhan Gülbahar, Sokakların Çocuğu ve Bozkır dizilerinde görev almıştır. Oyuncu Seyhan Gülbahar ayrıca ”Joko’nun Doğum Günü” adlı dizide rol almıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Sokağın Çocukları (Ziyad, TV Dizisi 2022)
  • Bozkır (Çevirmen, TV Dizisi 2018)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Seyhan Gülbahar, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Seyhan Gülbahar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Seyhan Gülbahar, erişim tarihi: 22 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi