Biyografi

Sezi Süer Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Sezi Süer, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olarak tanınan başarılı bir sanatçıdır. Eğitim hayatını İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 9 Eylül doğumlu olduğu bilinmektedir. Sezi Süer, oyunculuğa olan ilgisini tiyatro ve sinema alanlarında sürdürmüştür. Tiyatro sahnelerinde ve sinema filmlerinde gösterdiği performanslarla dikkat çeken Sezi Süer, “Toth When I Awoke” adlı bir filmde önemli bir rol üstlenmiştir. Ayrıca Sinema-Tiyatro Fakültesi Fon Yarışması’nda (STFF) finalist olarak başarısını kanıtlamıştır. Kendisinin oyunculuk yeteneği ve sahne karizmasıyla izleyicilerden olumlu tepkiler almıştır. ”Yeşil Vadinin Kızı” adlı dizi, Sezi Süer’ün 2023 yılında yer aldığı önemli projelerden biridir. Dizide “Büşra” karakterini canlandırmış ve performansıyla izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Beren Gökyıldız, Onur Dikmen, Sezin Bozacı, Aslı Altıkulaç Saçar, Turan Günay, Ece Gürer, Lale Ertiş Gençtürk, Özgür Özberk, Hande Arısoy, Çağla Açar, Burak Güneş, Dila Uca ve Deniz İrem Morkoç gibi başarılı oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Sezi Süer, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Güzel oyuncu Sezi Süer hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, boyu kilosu kaç, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Sezi Süer, erişim tarihi: 4 Ağustos 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi