Sezin Bozacı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sezin Bozacı kimdir, nerelidir ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı sunucu, oyuncuların biyografilerini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sezin Bozacı’dan söz edeceğiz.

Sezin Bozacı Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Aralık 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sezin Bozacı, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Bozacı, daha sonra Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde yüksek lisans eğitimi almıştır. Başarılı oyuncu Sezin Bozacı, Semaver Kumpanya’da tiyatro faaliyetlerine devam etmektedir.

Show TV ekranlarında yayınlanan Aşk Ağlatır adlı dizide görev yapan Sezin Bozacı, ardından da Şeref Meselesi adlı dizide görev yapmıştır. Sezin Bozacı, ”Bartu Ben” adlı sinema filminde rol almış yine aynı şekilde ”Babam ve Ailesi” filminde görev yapmıştır. Sezin Bozacı, son olarak TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda adlı dizide Aynur karakterini oynamaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sezin Bozacı, 1.62 boyunda ve 58 kilodur. Sezin Bozacı’nın bu platformda 5 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Sezin Bozacı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir, sevgilisi eşi var mı, evli mi gibi soruların yanıtlatını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sezin Bozacı ile İlgili Aramalar

Google’da Sezin Bozacı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; sezin bozacı aslen nereli, sezin bozacı kaç yaşında, sezin bozacı evli mi eşi kimdir, sezin bozacı boyu kaç, sezin bozacı doğum tarihi ne, sezin bozacı instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.