Biyografi

Simgesu Uysal Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Simgesu Uysal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Simgesu Uysal’dan söz edeceğiz.

Simgesu Uysal Kimdir?

  • Oyuncu.

Eskişehir’dze dünyaya gelen Simgesu Uysal, lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde tamamlamıştır. Güzel oyuncu Simgesu Uysal, FOX TV ekranlarında yayınlanan Mahkum adlı dizide Melike karakterine hayat vermiştir. Simgesu Uysal ayrıca AFAD, Uluslararası Af Örgütü ve Kızılay gibi kuruluşlarda gönüllü olarak çalışmıştır.

Simgesu Uysal

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Simgesu Uysal, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Simgesu Uysal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds