Biyografi

Sinan Aktezcan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Sinan Aktezcan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sinan Aktezcan’dan söz edeceğiz.

Sinan Aktezcan Kimdir?

  • Oyuncu.

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sinan Aktezcan, dizi ve film oyuncusudur. Bu zamana kadar birçok projede rol alan Sinan Aktezcan, kameralar karşısındaki ilk oyunculuk deneyimini ise ”Kuş Uçuşu” isimli dizide Volkan karakterine hayat vererek yaşamıştır. Sinan Aktezcan, oyunculuk çalışmalarına ise Levent Ünalan Talent Menajerlik bünyesinde sürdürmektedir. Sinan Aktezcan, 1.81 m boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sinan Aktezcan, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sinan Aktezcan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Sinan Aktezcan, erişim tarihi: 9 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds