Biyografi

Sinan Eroğlu Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Sinan Eroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sinan Eroğlu’ndan söz edeceğiz.

Sinan Eroğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

13 Şubat 1987 tarihinde Hollanda’da dünyaya gelen Sinan Eroğlu’nun annesi memur; babası ise tramvay şoförüdür. Küçük yaşlardan itibaren amatör ve profesyonel olarak futbol oynayan Sinan Eroğlu, sonrasında ise oyunculuk çalışmalarına başlamıştır. Sinan Eroğlu, özellikle Evli ve Öfkeli adlı dizide Cenk karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Sinan Eroğlu, son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma adlı dizide Hakan Kurtuluş rolünde oynamıştır.

Sinan Eroğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Sinan Eroğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; sinan eroğlu aslen nereli, sinan eroğlu boyu kaç, sinan eroğlu aslen nerelidir, sinan eroğlu hangi dizilerde oynadı, sinan eroğlu boy kilo, sinan eroğlu instagram hesabı, sinan eroğlu eşi kimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds