GündemSağlık

Terramycin Krem Göze Sürülür mü?

Terramycin krem, deri hastalıkları, göz Enfeksiyonu ve yara izlerinde kullanılan mucizevi bir kremdir. Ayrıca terramycin, bakteriyel enfeksiyonların semptomlarını tedavi etmede kullanılan bir ilaçtır.

Terramycin Krem Göze Sürülür Mü?

Terramycin krem kullananlar Terramycin krem göze sürülür mü ? Sorusuna cevap aramaktadır. Terramycin krem göze sürülür. Terramycin kremin, deri merhemi ve göz merhemi olmak üzere iki çeşidi vardır. Göz merhemi, göz ve göz kapağının iç kısmını kaplayan zar tabakası ve gözün saydam tabakasının tutan yüzeysel göz enfeksiyonları tedavisinde kullanılmaktadır. Göz için kullanılan Terramycin merheminin yüze sürülmesi sakıncalıdır. Her hangi olumsuz bir yan etki olduğunda doktora müracaat etmelisiniz.

Polymyxin B Sülfat Oftalmik Merhem ile Terramycin, epitel zarları ve gözün diğer dokuları tarafından iyi tolere edilir. Bireysel aşırı duyarlılığa bağlı alerjik veya inflamatuar reaksiyonlar nadirdir.

Göze Nasıl Sürülür?

kaynak:

  • https://www.drugs.com/pro/terramycin-with-polymyxin-b.html, erişim tarihi: 21 Şubat 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds