Tiktok Fenomeni Kadir Erdoğan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Kadir Erdoğan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kadir Erdoğan’dan söz edeceğiz.

Kadir Erdoğan Kimdir?

— Sosyal medya fenomeni

Sosyal medyanın son zamanlarda aşırı kullanıldığını biliyoruz. Özellikle Tiktok gibi alternatif sosyal medya platformlarının aşırı kullanıldığını düşündüğümüzde bu mecradaki kullanıcıların ve fenomenlerin de ayrıca merak konusu olabileceği akıllara geliyor. Zira Tiktok üzerinde neredeyse binlerce fenomen var ve bu binlerce fenomenin yüz binlerce takipçisi bulunuyor. Bu fenomenlerden biri de Kadir Erdoğan’dır.

Tiktok fenomeni Kadir Erdoğan 2 kardeştir. Kendisi 19 yaşındadır abisi ise 24 yaşındadır. Ailesi ile birlikte yaşayan Kadir Erdoğan ailesine de düşkün olduğunu belirtmiştir. Kamera karşısında eğlenmediğini aynı zamanda gerçek hayatta da eğlenceli birisi olduğunu dile getiriyor. Sesinin güzel olduğunu ve şarkı söylemeyi sevdiğini dile getiren Kadir Erdoğan, Rece Tayyip Erdoğan ile hiçbir ilişkisi olmadığını söylemiştir. Okul okumayan Kadir Erdoğan bir sene fabrikada çalışmış, liseden mezun olalı da 2 sene olmuştur. Herkese okumasını tavsiye eden Kadir Erdoğan, fabrikada çalıştığı dönemlerde okumamanın ne demek olduğunu anladığını belirtiyor. Dayısını çok sevdiğini, ona çok yakın olduğunu, burcunun oğlak olduğunu, oldukça duygusal birisi olduğunu ifade ediyor. Yalan söyleyen insaları da hiç sevmediğini ifade etmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

Kendi ismiyle açtığı YouTube kanalında 600 binden fazla abonesi bulunan Kadir Erdoğan’ın Instagram üzerinde de 120 binden fazla takipçisi bulunuyor. Öte yandan asıl çıkışını sağladığı Tiktok üzerinde de 900 binden fazla takipçisi ve 30 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır.

Bu yazımızda diğer yazılarımızdan farklı olarak Kadir Erdoğan hakkında sizlere çok az bilgi verdik. Kendisinin ne Tiktok’ta ne de YouTube’da kendisini tanıttığı, soru cevap yaptığı bir videosu bulunmuyor. Yazıya eklemek istediğiniz kısımları bizlere aşağıda yorumlar kısmından ya da iletişim bölümünden bulabilirsiniz. Şimdilik Kadir Erdoğan’dan aktarabileceklerimiz bu kadar.

Kadir Erdoğan ile İlgili Aramalar

Google’da Kadir Erdoğan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; kadir erdoğan tiktok, kadir erdoğan tiktok videoları, kadir erdoğan kaç yaşında, kadir erdoğan nereli, kadir erdoğan instagram, kadir erdoğan youtube, kadir erdoğan sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: