Biyografi

Tiktok Fenomeni Ladyhavucella (Fatmanur Terlemez) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Ladyhavucella kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Ladyhavucella”dan söz edeceğiz.

Ladyhavucella Kimdir?

  • Tiktok fenomeni

Gerçek adı Fatmanur Terlemez olan Tiktok fenomeni Ladyhavucella, ilk başta arkadaşından görmüş daha sonra da kendisi Tiktok videoları çekmeye başlamıştır. Üniversite mezunu olan Fatmanur Terlemez (Ladyhavucella),

Kaç Yaşında?

Kendisi hakkında merak edilen en önemli soruların başında kaç yaşında olduğu yer alıyor. Ladyhavucella, 21 yaşında.

Nereli?

Ladyhavucella yani Fatmanur Terlemez ile ilgili olarak merak edilen bir diğer soru da nereli daha doğrusu aslen nereli olduğudur. Ancak bu konuda kendisinin bir açıklaması olmadığı için net bir cevap veremiyoruz fakat şu anda Antalya’da yaşamaktadır.

Ladyhavucella Instagram Hesabı

Ladyhavucella sadece Tiktok hesabından değil aynı zamanda Instagram hesabından da takipçileri ile videolar ve resimler paylaşmaktadır. Burada 70 binden fazla takipçisi vardır. Kendisinin Instagram hesabına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ladyhavucella Tiktok Hesabı

Kendisi ilk çıkışını Tiktok üzerinden yapmıştır. Burada 1 milyona yakın takipçisi bulunan Ladyhavucella’nın Tiktok heesabına ulaşmak için ”bu” bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yaşamına Antalya ve Afyon arasında devam eden Ladyhavucella hakkında merak edilen soruları sizlerle paylaştık. Bu yazımızda eksik ya da hatalı olduğunu düşündüğünüz yerleri bizlere aşağıda yorumlar kısmından ya dailetişim bölümünden belirtebilirsiniz.

Ladyhavucella ile İlgili Aramalar

Google’da Ladyhavucella ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ladyhavucella kimdir, ladyhavucella aslen nereli, ladyhavucella kaç yaşında, ladyhavucella aslen nereli, ladyhavucella ne iş yapıyor, ladyhavucella boyu kaç, ladyhavucella kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds