Tiktok Fenomeni Uzun Makarna (Özgür Balakar) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Uzun Makarna kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tiktok Fenomeni Uzun Makarna’dan söz edeceğiz. 

Uzun Makarna Kimdir? 

Asıl adı Özgür Balakar olan Tiktok fenomeni Uzun Makarna, asıl çıkışını sosyal medyadan yakaladı. Tiktok isimli sosyal medya platformunda çektiği videoları ve güzelliği ile ilgi gören Özgür Balakar, daha sonra Instagram ve YouTube başta olmak üzere çeşitli sosyal medya platformlarında da boy göstermeye devam etmektedir. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 177. Seviye ''Canavarı Temizle'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Kaç Yaşında? 

Kendisi hakkında en çok merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu yer alıyor. Ünlü sosyal medya fenomeni 1998 doğumlu yani 22 yaşında. Takipçileri kendisinin daha küçük göründüğü konusunda ise ısrarcı. 

Nereli? 

Kendisi hakkında merak edilen bir diğer soru ise nereli olduğu. 22 yaşındaki Özgür Balakar aslen Sakaryalı. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 147. Seviye “Arabanın Nehri Geçmesine Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Boy ve Kilo

Yine kendisi hakkında merak edilen sorularla devam edelim: Boy ve kilo. Sosyal medya fenomeninin boyu 1.64 kilosu ise 43. 

Mesleği? 

Bir yandan sosyal medya üzerinden videolar yayınlayan ve bu videolar üzerinden para kazanan Özgür Balakar, aynı zamanda da manken olarak çalışıyor. 

Tiktok üzerinde 1.5 milyona yakın takipçisi bulunan Özgür Balakar’ın burada 300’e yakın da takipçisi bulunuyor. Tiktok’ta en çok sevilen fenomenler arasında yer alan Uzun Makarna Özgür Balakar’ın en çok sevdiği renkler arasında pembe rengi yer alıyor. Oje renklerinde de pembeyi tercih ediyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Selam Bu Miskin Hadi Onunla Dostluk Kurmaya Çalış” Sorusunun Cevabı Nedir?

Aslen Sakaryalı olan 22 yaşındaki manken ve sosyal medya fenomeninin bir ağabeyi bir de ablası var. Hakkında merak edilen tüm bilgileri sizlerle paylaştık. İlerleyen tarihlerde hakkında yazılması gerekli bilgileri de yine buradan sizlerle paylaşıyor olacağız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara