Biyografi

Tuğçe Yolcu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Tuğçe Yolcu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tuğçe Yolcu’dan söz edeceğiz.

Tuğçe Yolcu Kimdir?

  • Oyuncu.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamlayan Tuğçe Yolcu, Çatlak adlı filmde Hakın Salınmış ve Hakan Emre Ünal ile beraber rol almıştır. Başarılı oyuncu Tuğçe Yolcu, aynı zamanda Altın Portakal Ulusal Film Yarışması En İyi Kadın Oyuncu Ödülüne layık görülmüştür. Başarılı ve güzel oyuncu son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş adlı dizide rol almıştır.

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları

  • 2018 – Senaryo (Oyuncu)
  • 2016 – Yuva (Oyuncu)
  • 2014 – Tesir (Yönetmen Yardımcısı)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tuğçe Yolcu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Tuğçe Yolcu hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi kaç, boyu kilosu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds