Biyografi

Tutku Aygan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Tutku Aygan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Tutku Aygan’dan söz edeceğiz.

Tutku Aygan Kimdir?

  • Oyuncu.

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tutku Aygan, dizi-film oyuncusu, sporcu ve model olarak bilinmektedir. Bir süre Beşiktaş’ın basketbol şubesinde profesyonel olarak basket oynayan Tutku Aygan, üniversite hayatının başlaması sporu bırakmıştır. Katıldığı bir mankenlik yarışmasında derece alan Tutku Aygan, ayrıca Best Model Turkey (Girne) ikincisidir. Lisans eğitimini İstanbul Aral Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlayan Tutku Aygan, ayrıca oyunculuk üzerine de eğitimler almıştır. Güzel oyuncu Tutku Aygan, ayrıca Star TV’de yayınlanan Fidan ile Toprak adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Tutku Aygan 1.78 m boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tutku Aygan, oyunculuk çalışmalarına Star TV’nin günlük dizisi Fidan ile Toprak adlı dizide devam etmektedir. Tutku Aygan, babasını kanserden dolayı kaybetmiştir. Güzel oyuncu Tutku Aygan hakkında merak edilen aslen nereli, kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Tutku Aygan, erişim tarihi: 4 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.