Ekonomi

Vakıfbank Sair Kesintisi Ne Demek?

Sair kesinti, bankacılık alanında yapılan diğer kesintilerdir. Genellikle kişilerin çalışmaları karşılığında aldıkları maaş bordrolarına yansımaktadır. İş yeri sahipleri kurumlarının karşılayamayacağı harcamaları çalışanların maaşlarına yansıtmaktadırlar. Bu durumun yasal bir dayanağı yoktur. İsteyen kişiler itiraz hakkına sahiptir. İtiraz edilmesi halinde sair kesintisi kişilere tekrar iade edilebilir.

Vakıfbank’ta yapılacak sair kesintisinin belirli bir ücreti yoktur. Çünkü müşterilerin banksa hesaplarına gelen gelir miktarları farklı olacağı için herkesten farklı miktarlarda kesinti yapılmaktadır. Yapılan para transferlerine, yatırılan maaşın miktarına ve çekilen krediye ait dosya masrafına kadar çeşitli işlemlerde kesinti yapılmaktadır. Ayrıca yapılan bu sair kesintisinde herhangi bir yanlışlık olursa bu durum banka ile görüşülmelidir.

One thought on “Vakıfbank Sair Kesintisi Ne Demek?

  • Sair kesinti ile ilgi sorunla şimdi karşılaştım bende hemen evham yapıp vakıf bankı aradım müşteri temsilci bankamız tarafından kesilen her hangi bir olmadığını kesintinin kurum tarafından yapıldığını söyledi bende gergin bir şekilde kurumun muhasebesiyle görüştüm hesabımdan kurum taraflı Sair kesinti adı altında bir kesinti olmuş neyin kesintisi diye sorduğumda yemek kesintisi olduğunu söylediler ben kurum değişikliğinden dolayı yeni bir kurumda başladım ve yemeğe dahil olmuştum geçen ay itibariyle onu kesintisiymiş Sair kesinti ile ilgili sıkıntıyı yaşayacak arkadaşları bilgilendirmek için bu kadar açıklayıcı yazmak istedim bunun dışında yaşanacak her hangi bir olumsuzluk için bankanızla yada kurumunuz görüşmeniz en mantıklısı tatbikîde.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds