Teknoloji

Warzone 5573 Hatası

Call of Duty Warzone oynarken birçok sorunla karşılaşabilmemiz ihtimaldir. Bunlardan bir tanesi olan ‘’5573’’ isimli oyun hatasının nedenleri arasında birçok şey bulunmaktadır. Sunuculardan kaynaklı sorunlar, eski ve yetersiz işlemciler, yazılım güncellemesi ve yetersiz internet gücü. Bu sorunu büyük oranda Bilgisayara ve PS4 oyuncuları görüyor.

Warzone 5573 Hatası Çözümü

Sizlere sorunun çözümü için üç adet çözüm sunacağız.

  1. Warzone’u güncellemek

Oyunumuzun ‘’Seçenekler’’ kısmından ‘’Güncellemeleri Kontrol Et’’ diyoruz ve eğer           yeni bir güncelleme geldiyse güncellemelerin tamamını indiriyoruz.

  • Onarım ve Taramaları tam yapmak

Oyunun istemcisini açtıktan sonra seçenekler kısmından ‘’Tara ve Onar’a tıklayın ardından programı başlatarak çalışmasına işlevini yapmasına izin verin.

  • Ekran Kartınızı Güncelleyin

Eğer ekran kartınızın güncel olmadığı yönünde bir fikriniz yoksa. Sorunumuz bundan da kaynaklanıyor olabilir. Sadece Windows Ayarlarına girerek güncellemeleri kontrol etmemiz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds