Ekonomi

Yapı Kredi z3 Hata Kodu Çözümü

z3 hata kodu Yapı Kredi Bankası’nda görüldüğü gibi nadiren Ziraat Bankası POS cihazlarında da karşınıza çıkabilir. Bu türden bir hata kodu yazılımsal bağlantı ile ilgili olduğu durumda, kurulum esnasında hata vereceği için sanal poslarda görülmemektedir. Ancak fiziksel alışverişin yapıldığı mağazalarda sık sık bu kod denenir ve müşteri ve iş yeri arasında kimin suçlu olduğu hakkında tartışma başlar.

Bu noktada Yapı Kredi z3 hatası işyeri kaynaklıdır diyebiliriz. Hata kodu tam olarak POS cihazına tanımlı olan işyeri kodunun hatalı olarak girildiğini ifade eder. Bu aşamada farklı kartlardan da denediğinizde aynı hatayı alırsınız. Hatanın tek çözümü bankanızın POS için verdiği özel müşteri hizmetleri numarasını aramanız gereklidir. POS cihazı içerisinde teknik olarak bağlantı olmadığından dolayı hata alma ihtimaliniz bulunuyor. Yani banka suçlu olmayıp, POS cihazını garantiye göndermeniz ya da tamir ettirmeniz gerekebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds